Renk Kartelaları

Renk Kartelaları

Renk Kartelaları
İç-dış cephe, ahşap veya metal, düz veya efektli tüm boyalar için direkt baskı veya cipli yöntemlerle istenilen ölçülerle yelpaze, standart, duvar, masa üstü veya taşınabilir pano kartelalar üretilmektedir. Profesyonel ekip, Renk Uzmanları ve Tasarımcıların tecrübeleri ile hazırlanan kartelalarla, renklerin yanı sıra parlaklık, efekt ve doku da tüketici beğenisine sunulabilmektedir.

Yelpaze Kartelalar (Fan Deck)
Yelpaze kartelalar, Boya Sektör’ünde müşteriler ve firmalar tarafından en fazla tercih edilen kartelalardır.  Renk kombinasyonu yapmak için farklı sayfalardaki ayrı renkleri yanyana getirilebilmesinin verdiği avantaj, yelpaze kartelaların daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Sayfada tek veya birkaç renk yapılabilmektedir.

Standart Renk Kartelaları (Color Charts)
İç-Dış cephe, sentetik, selülozik, ahşap ve metal boyaları için direkt baskı veya çipli yöntemiyle gerçeğe en yakın hem renk hem de efekti sağlanabilmektedir.

Efekt Kartelalar (Effect Paint Color Charts)
İç cephe dekoratif , Dış cephe tekstüre, çekiç efektli metal boyaları (hammer effect) gibi talep edilen efekt, doku ve renk seçenekleri ile kartelalar üretilmektedir.

Pano Kartelalar (Panel Color Charts)
İç-Dış cephe, ahşap veya metal, düz veya efektli tüm boyalar için istenilen ölçülerle duvar, masa üstü veya taşınabilir pano kartelalar üretilmektedir.