Reklam Malzemeleri

Reklam Malzemeleri

Hazars Group, kendine ait N2A ve ticari ortaklarının private&lable markalı Tabela, Raf ve Ürün Tehşir Standları, Display, Folyo ve Vinil ürünler ile Reklam Malzemeciliği sektöründe hizmet vermektedir.

Bizi siz, sizi müşterileriniz N2A kalitesi ile görsün.

Tabela

Bu kategoride, firmaların kurumsal kimlikleri doğrultusunda tasarlanmış, renk ve  metal alternatifleri ile, akrilik, folyo kaplama veya boyama, aydınlatmalı, dijital baskılı, imalat ve montaj uygulama hizmetleri verilen dış ve iç mekan tabelaları bulunmaktadır.

Raf, Banko ve Stand

Bu kategoride,  firmaların kurumsal kimlikleri doğrultusunda tasarlanmış iç ve dış mekan için Konik Sistem, Rondo Sistem, Kanallı Sistem, Ahşap Ünite ve Bankolar, Teşhir Standları,  gibi banko, raf ve stand sistemleri bulunmaktadır.

Display Sistemler

Bu kategoride, duvar ve masaüstü alüminyum çerçiveler,iç ve dış mekanlar için menü, kaldırım ve ayaklı poster panoları, mantar ve manyetikshowboardlar, duyuru, afiş vb. görselleri sergimek amaçlı ışıklı ürünler, ölçü, renk ve malzeme alternatifleri ile broşürlük ve föylükler bulunmaktadır.

Promosyon Ürünleri

Bu kategoride, firmaların kurumsal kimlikleri doğrultusunda tasarlanmışdefter ve ajandalar, kalemler, masaüstü ürünler, saat, anahtarlık, usb bellek, mobil şarj vb. teknolojik ürünler, kupa ve  bardak, matbaa ürünleri  gibi promosyon ürünleri bulunmaktadır.

Fuar Standları

Bu kategoride, firmaların talepleri doğrultusunda profesyonel mimari ekip tarafından tasarlanmış  özel üretim standları ile yanısıra modüler fuar standları bulunmaktadır.  Hazars Group uluslararası fuarlarda proje tasarımı, imalat ve uygulama hizmetleri  ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.