Özel Tavan

Özel Tavan

 
Lazer Kesim Özel Tavanlar
Lazer kesim teknolojisi ile hayallerinizdeki motifi metal ve ahşaba işleyerek tavan ve duvarlarınızda özel armatürlerimizi kullanarak yapılarınızı size özel hale getiriyoruz.
MESH TAVAN
Kullanıcıya göz aralığı, hatve genişliği ve renk konusunda geniş yelpazede ürün sunmaktadır.Tavanın üzerinde bulunan elektrik ve mekanik sistemlerin, bakım onarımını kolaylaştırıp, hava alabilmesini sağlar. Böylelikle tavandaki tesisatların terleme ve koku yapma gibi istenmeyen durumlarına engel olunur.
PETEK TAVAN
Asma tavan sistemlerinin en bilinenlerinden olan petek tavan, farklı hücre aralıkları, istenilen renkte yapılabilmesi, hafif ve uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Bakım istemeyen bu tavan sistemi, kolay müdahale edilebilmesi nedeniyle tavandaki elektrik ve mekanik sistemlere müdahale de büyük kolaylıklar sağlar. Mekânın aydınlatılmasında ise kendi tasarımımız olan armatürler ile çözümler sunmaktayız.

BAFFLE TAVAN
İstenilen ölçü ve renkte yapılabilen bu tavan sistemi, kullanıcıya çok geniş bir tasarım yelpazesi sunmaktadır. Aynı görünümü sağlayan ahşap tavanlara göre çok daha kullanışlı ve uygun maliyetlidir. Kendi tasarımımız olan armatürler ile tavan ve aydınlatma bütünleşmektedir.

PERFORE TAVAN
Çeşitli armatürler ile kombinlenerek yapılarınızın farklı alanlarında istenilen görselin yanı sıra aydınlatma ihtiyacını da karşılamaktadır.